image

Oticlin Kids

Szybki, łatwy i bezpieczny - oczyszcza przewód słuchowy
device
Oticlin Kids

Specjalistyczna formuła myjąca Oticlin Kids do higieny uszu wypłukuje nadmiar woskowiny. Zapobiega infekcjom i tworzeniu korków woskowinowych, pogarszających słuch.

 

 • Dla dzieci od 3. roku życia
 • Sprawdzony przez otolaryngologów
Oticlin Kids

Nadmiar woskowiny może sprzyjać namnażaniu bakterii, powodując infekcje uszu i dyskomfort. Oticlin Kids do higieny uszu jest szybki, łatwy i bezpieczny w użyciu!

Instrukcja użycia

Napełnić: Ścisnąć pompkę, aby zassać letnią wodę (maks. temp. 40°C). Woda zmiesza się z formułą myjącą zawartą w dolnej części rurki Oticlin Kids do higieny uszu.

Wypłukać: Przechylić głowę na bok, umieścić końcówkę rozpylającą przy wejściu do przewodu słuchowego i nacisnąć pompkę 3 razy. Specjalistyczna formuła myjąca rozmiękczy woskowinę. Następnie przechylić głowę w przeciwnym kierunku, aby opróżnić przewód słuchowy.

Osuszyć: Używając pompki nienapełnionej wodą, delikatnie wdmuchiwać powietrze do przewodu słuchowego, w celu usunięcia pozostałej wilgoci.

https://www.youtube.com/watch?v=RhD9D7x_qto

Szybki, łatwy i bezpieczny sposób na czyste uszy.

Ścisnąć, wypłukać, osuszyć, gotowe!

Zaleca się używanie Oticlin Kids do higieny uszu co drugi dzień. Niebieska formuła myjąca wystarcza na ok. 30 dni. Po tym czasie Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy. Nie należy używać produktu dłużej niż przez 30 kolejnych dni.

Ostrzeżenia: Drobne części mogą być przyczyną zadławienia – przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed pierwszym użyciem Oticlin Kids do higieny uszu należy przepłukać go 2-krotnie czystą wodą (maks. temp. 40°C). Oticlin Kids do higieny uszu należy stosować wyłącznie do oczyszczania przewodu słuchowego. Nie stosować w przypadku zapalenia przewodu słuchowego lub perforacji błony bębenkowej. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.

Uwaga dotycząca higieny: Zużyć w ciągu 8 miesięcy od daty pierwszego użycia. Po tym czasie, Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

 • Końcówka rozpylająca

  Końcówka rozpylająca:

  Umieścić końcówkę rozpylającą przy wejściu do przewodu słuchowego. Kształt i rozmiar końcówki Oticlin Kids do higieny uszu uniemożliwiają przypadkowe wsunięcie jej zbyt głęboko do ucha.

  image
 • Łagodna i skuteczna formuła myjąca

  Łagodna i skuteczna formuła myjąca:

  Składniki zawarte w rurce Oticlin Kids do higieny uszu po zmieszaniu z letnią wodą wytwarzają roztwór myjący. Niebieska formuła myjąca wystarcza na ok. 30 dni. Po tym czasie, Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy.

  image
 • Pompka ssąca

  Pompka ssąca:

  Ścisnąć pompkę, aby zassać letnią wodę i delikatnie przepłukać nią przewód słuchowy. Następnie używając pompki nienapełnionej wodą, wdmuchać powietrze do przewodu słuchowego, w celu usunięcia pozostałej wilgoci.

  image

Pobierz instrukcję użytkowania

POBIERZ